| Materiał | 304 SUS |
|---|---|
| ogniwo obciążnikowe | 4 ogniwa obciążnikowe, Zemic lub Keli |
| Pojemność | 500kg ~ 3t |
| Dział | 0,2/0,5/1kg |
| Rozmiar platformy | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy wyświetlacz LED |
|---|---|
| Stabilny czas reakcji | Pięć sekund |
| skrzynia łącznikowa | Rodzaj stali nierdzewnej |
| Nazwa | elektroniczna wagę ciężarówki |
| Materiał | Stal węglowa / AG700L/1000L/1200L |
| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Elektryczny podnośnik paletowy |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |