| Rodzaj | Wagi samochodowe |
|---|---|
| Wyświetlacz | 6 - cyfrowa 20mm RED LED |
| Szybkość transmisji | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 opcjonalnie |
| Przechowywanie danych | 1000 rekordów ciężarówek |
| Metoda transmisji | RS232, RS422 opcjonalnie RS485 opcjonalnie |
| Rodzaj | Terminal do wagi w kształcie litery U, wagi podłogowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | 6-cyfrowa 20,2 mm czerwona dioda LED |
| Materiał | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Rodzaj | Terminal do wagi platformowej podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Nazwa produktu | Wbudowany w drukarkę Wskaźnik Ważenia |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Materiał | ABS |
| Zasilanie | AC 110-240V DC 5V |
| Czułość ogniwa obciążnikowego | 1,5~3mV/V |
| Nazwa | wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Podjechać | 4X350Ω/8X700Ω |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Zalecany rozmiar platformy | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |