| Tworzywo | aluminium |
|---|---|
| Typ | Komórka ładowania |
| Wyjście | Czujnik analogowy |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |
| Imię | elektroniczna skala obliczania cen |
|---|---|
| Zasilacz | AC / DC |
| Rodzaj | skala obliczania ceny |
| Materiał | Miska ze stali nierdzewnej lub miska ABS |
| Rodzaj wyświetlacza | Zielona dioda LED / LCD / czerwona dioda LED |
| Typ wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 1500g |
| Dokładność | 0,1 g |
| jednostki | g, uncja, ct, funt. |