| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | wodoodporna waga cyfrowa |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Pojemność | 15kg/10g |
| Nazwa | cyfrowa waga |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Zasilanie | 110V~240v prądu przemiennego lub stałego |
| Nazwa | wodoszczelna waga |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Pojemność | 3kg, 7,5kg, 15kg, 30kg |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | wodoodporna waga cyfrowa |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Pojemność | 15kg/10g |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Typ wyświetlania | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| typ | wodoszczelna waga |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Typ wyświetlacza | LCD/czerwona dioda LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Typ wyświetlacza | LCD/czerwona dioda LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| nazwisko | cyfrowa waga |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC 110V-220V |
| Typ | wodoszczelna waga |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Typ skali | Rynek rybny z owoców morza |