| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Nazwa | Skala ciężarówki o osi |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Rodzaj | Przenośna waga osiowa do samochodów ciężarowych |
| Typ wyświetlacza | 100~240V |
| Numer modelu | AS002C |
| Użycie | Zważ masę produktu |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Kolor | niestandardowe |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Nazwa produktu | Przenośna waga kołowa SKYER |
|---|---|
| Zasilanie | 110 V ~ 250 V |
| Usługa | OEM i ODM |
| Model | AS002(2 szt.) przenośna waga kołowa |
| Materiał | Aluminium/stal stopowa |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Rodzaj | Skala osi |
| Typ wyświetlacza | 100~240V |
| Numer modelu | AS002 |
| Użycie | Zważ masę produktu |
| Nazwa | przenośne wagi samochodowe |
|---|---|
| Dokładność | 50 KG |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Obciążenie znamionowe | 20T |
| Nazwa produktu | Waga do ważenia kół |
|---|---|
| Zasilanie | 110 V ~ 250 V |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium/stal stopowa |