| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj | Skala osi, aluminiowa podkładka |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V / 50 HZ |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% FS |
| Materiał | Aluminium |
| Stali stopowych | Stali stopowych |
|---|---|
| Kauczuk | Czarny, pomarańczowy |
| Szczegóły pakowania | Aluminiowe pudełko, karton |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Możliwość Supply | 500 sztuk / M |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | 6-cyfrowy wyświetlacz LCD 25 mm z podświetleniem |
| Materiał platformy | specjalne aluminium |
| Numer modelu | AS002 |
| Użycie | Zważ masę produktu |
| Nazwa produktu | Skala obciążenia koła |
|---|---|
| Zasilanie | 110 V ~ 250 V |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium/stal stopowa |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Maks. Obciążenie na koło | 500kg/1000kg/1500kg |
| Zakres temperatury | 0–50°C |
| Akumulatory | Akumulator alkaliczny 3 x 1,5 V typu AAA (opcjonalnie) |
| Packaging Details | carton/Aluminum box |