| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Szczegóły pakowania | Karton/drewniane pudełko |
| Materiał | Stal stopowa, stal nierdzewna |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe | 10000 kg |
| Rodzaj | Dynamometr bezprzewodowy |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor | srebra |