| Nazwa | waga samochodowa, waga pomostowa |
|---|---|
| Dokładność | 10 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa | waga samochodowa, waga pomostowa |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
| Szerokość | 3 metry |
| Platforma | Płyta kontrolna lub płyta gładka |
| Czujnik | Skala analogowa |
| Nazwa | mostek ciężarowy 60t |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
| Szerokość | 3 metry |
| Platforma | Płyta kontrolna lub płyta gładka |
| Czujnik | Skala analogowa |
| Nazwa | wagi platformowe podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Materiał | 304Stała nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Nazwa | wagi platformowe podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Materiał | 304Stała nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | szary kolor |
| Materiał | Stal węglowa |
| Dostarczony kabel | 5m kabel ekranowany, kabel metalowy |
| Typ wyświetlacza | A12, A12E lub opcjonalnie |
| Nazwa | skala podłogowa magazynu |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | szary |
| Materiał | Stal węglowa/Stal miękka |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | Wagi podłogowe ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Zasilanie | Bateria do ponownego naładowania |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Dostarczony kabel | 5m kabel ekranowany, kabel metalowy |
| Typ wyświetlacza | A23P, A9.A12E lub opcjonalnie |
| Obciążenie znamionowe | 5T/10T |
|---|---|
| Rozmiar platformy | 1,2*2,2 m |
| Kolor | Opcjonalnie |
| Opakowanie | Karton |
| Zasilanie | 110-240 V (prąd przemienny) |