| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Usage | weighing scale |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Pozycja | Ogniwo obciążeniowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg do 5 ton, 250 funtów do 20 KLB |
| Stopień ochrony IP | wodoodporny IP68 |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | czujnik ciśnienia |
| Pozycja | Ogniwo obciążeniowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg do 5 ton, 250 funtów do 20 KLB |
| Stopień ochrony IP | wodoodporny IP68 |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | czujnik ciśnienia |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Rodzaj | typ belki ścinanej |
| Nazwa | Ogniwo obciążeniowe typu belki ścinającej |
| Pozycja | Ogniwo obciążeniowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg do 5 ton, 250 funtów do 20 KLB |
| Stopień ochrony IP | wodoodporny IP68 |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | czujnik ciśnienia |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Nazwa | Ogniwo obciążeniowe typu kolumnowego |
| Długość kabla | 12 m (10 ~ 50 t), 16 m (60 ~ 200 t) |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Rodzaj | Rodzaj kompresji |
| Nazwa | Ważenie ogniwa obciążnikowego |
| Materiał | Stal stopowa, stal nierdzewna |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik cyfrowy |
| Użycie | czujnik ciśnienia |
| klasa uszczelnienia | IP67-IP68 |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Przetwornik przełączający, analogowy |
| Rodzaj | typ kolumny |
| Ostateczne przeciążenie | 300% FS |