| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | szary kolor |
| Materiał | Stal węglowa |
| Dostarczony kabel | 5m kabel ekranowany, kabel metalowy |
| Typ wyświetlacza | A12, A12E lub opcjonalnie |
| Nazwa | Elektryczne ciężarówki palety |
|---|---|
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | akumulator 6V/4AH |
| Nazwa | cyfrowa waga |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Nazwa produktu | Żeliwne ciężary M1 |
|---|---|
| Gęstość | 6,8-7,0 g/cm3 |
| Wartość nominalna | 1000 kg |
| Aplikacja | Do testowania skali i równowagi |
| Pakiet | Drewniane pudełko |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg ~ 5 ton |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Nazwa | przemysłowa waga cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Materiał | stal miękka |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | stal kartonowa |
| Obciążenie znamionowe | 3T ~ 5 ton |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Nazwa | wagony dla platformy ciężarowej |
|---|---|
| Dokładność | 20 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Obciążenie znamionowe | 100t |
| Nazwa | wagi do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, żółty |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Klasa dokładności | OIML III |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |