| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Malowane proszkowo lub malowanie |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Nazwa produktu | Żeliwne ciężary M1 |
|---|---|
| Gęstość | 6,8-7,0 g/cm3 |
| Wartość nominalna | 1000 kg |
| Aplikacja | Do testowania skali i równowagi |
| Pakiet | Drewniane pudełko |
| Pozycja | Skrzynka przyłączeniowa |
|---|---|
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal nierdzewna |
| tryb zakwaterowania | regulacja pojedyncza lub napięcie |
| Wodoodporny gatunek | IP66 |
| typ czujnika obciążenia | Analog |
| Materiał | Stal stopowa, stal nierdzewna |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Rodzaj | Bezprzewodowa komórka obciążeniowa |
| Kolor | srebra |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Rodzaj | Terminal dla skali w kształcie litery U, skali podłogowej |
|---|---|
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Materiał | OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO |
| Precyzja | 300000 |
| Zasilacz | 220 V 50 HZ lub 110 V 60 HZ |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Tworzywo | aluminium |
|---|---|
| Typ | Komórka ładowania |
| Wyjście | Czujnik analogowy |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |
| Nazwa produktu | odważniki testowe do wag |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| KLASA | F1/F2/M1 |
| Gęstość | 7,9-7,96kg/dm3 |
| Podatność magnetyczna | <0,05 |
| Nazwa produktu | Masa badawcza kalibracji |
|---|---|
| Gęstość | 7,2kg/cm2 |
| Obróbka powierzchni | Malarstwo |
| Aplikacja | Do testowania skali i równowagi |
| Pakiet | torba plastikowa, pudełko kartonowe, pudełko ze sklejki, paleta ze sklejki |