| Materiał | 304SUS |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 50 KG |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 60kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa | waga platformowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | 304 ZUS |
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Dokładność | C3 |
| Numer modelu | SKC |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Dokładność | 0,1 g/1 g/10 g/50 g |
| Nazwa produktu | Skala ławkowa |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Obciążenie znamionowe | 30 kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Nazwa | Wagi stołowe z uchwytem Logictic |
|---|---|
| Zasilanie | Bateria do ponownego naładowania |
| Materiał | Materiał ze stali węglowej z pokrywą ze stali nierdzewnej |
| Dostarczony kabel | Kabel ogniwa obciążnikowego |
| Typ wyświetlacza | T7+E,A12E lub opcjonalnie |
| Rozmiar platformy | 300 x 300 mm |
|---|---|
| kolor | Opcjonalny |
| Pojemność | 100 ~ 200 kg |
| Model | SKC |
| Pakiet | KARTON |
| Nazwa | Waga platformowa stołowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Dokładność | klasa 3 |
| Nazwa | wagi do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, żółty |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Klasa dokładności | OIML III |
| Nazwa | Skala licząca |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Temperatura robocza | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |