| Typ wyświetlacza | LCD/czerwona dioda LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Nazwa produktu | Klasa M1 Waga balansu,waga,waga wagi,waga żelaza odlewanego,waga testowa dla żurawia |
|---|---|
| gęstość | 7,2kg/cm2 |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Zastosowanie | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | torba plastikowa, pudełko kartonowe, pudełko ze sklejki, paleta ze sklejki |
| Nazwa produktu | Klasa M1 Waga balansu,waga,waga wagi,waga żelaza odlewanego,waga testowa dla żurawia |
|---|---|
| gęstość | 7,2kg/cm2 |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Zastosowanie | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | torba plastikowa, pudełko kartonowe, pudełko ze sklejki, paleta ze sklejki |
| Nazwa | przemysłowa waga cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |
| Nazwa | przemysłowa waga cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Materiał | stal miękka |
| Rodzaj | mostek ważkowy |
|---|---|
| Wyświetlacz | 7-bitowa dioda LED, 7 wskaźników stanu |
| Wzbudzenie ogniwa obciążnikowego | prąd stały 5 V |
| Maks. połączenie ogniwa obciążnikowego | 8 przy 350 omach lub 16 przy 700 omach |
| Metoda transmisji | RS232, RS422 opcjonalnie RS485 opcjonalnie |
| Nazwa | Waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Nazwa produktu | Masa badawcza kalibracji |
|---|---|
| Gęstość | 7,2kg/cm2 |
| Obróbka powierzchni | Malarstwo |
| Aplikacja | Do testowania skali i równowagi |
| Pakiet | torba plastikowa, pudełko kartonowe, pudełko ze sklejki, paleta ze sklejki |
| Nazwa produktu | Odważniki żeliwne M1 |
|---|---|
| Marerial | żeliwo |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Zastosowanie | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | Palety drewniane |
| Nazwa produktu | Odważniki żeliwne M1 |
|---|---|
| Marerial | żeliwo |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Zastosowanie | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | Palety drewniane |