| Tworzywo | Stal ze stopu |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Wyjście | Czujnik analogowy |
| Stosowanie | Czujnik ciśnienia |
| Nazwa | ogniwo obciążnikowe o małej sile |
| Materiał | Stal stopowa lub stal nierdzewna |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Rodzaj | typ kolumny |
| Kompleksowy błąd (%FS) | ±0,03/±0.02 |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Rodzaj | typ kolumny |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Nazwa | telemetryczne ogniwo obciążnikowe |
|---|---|
| Tworzywo | Stal stopowa, stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 550T |
| Typ | Dynamometr bezprzewodowy |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Numer modelu | LC339 |
|---|---|
| Produkcja | 2,0 mV/V |
| Materiał | stal stopowa/stal nierdzewna |
| Użycie | Zważ masę na wadze |
| Pojemność | 10-500 kg |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowy cyfrowy dynamometr |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe | 50t |
| Rodzaj | Dynamometr bezprzewodowy |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Użycie | Test ładowania |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |
| Materiał | Plastikowe |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Funkcja | podłącz wskaźnik i wagę |
| Zasilanie | 110V-250V |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Rodzaj | typ kolumny |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Materiał | Stal stopowa, stal nierdzewna |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe | 10000 kg |
| Rodzaj | Dynamometr bezprzewodowy |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor | srebra |