| Nazwa | waga samochodowa, waga pomostowa |
|---|---|
| Dokładność | 20 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Obciążenie znamionowe | 100t |
| Nazwa | przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal antypoślizgowa, stal miękka |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | Wagi podłogowe ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Zasilanie | Bateria do ponownego naładowania |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Dostarczony kabel | 5m kabel ekranowany, kabel metalowy |
| Typ wyświetlacza | A23P, A9.A12E lub opcjonalnie |
| Nazwa | Wagi stołowe z uchwytem Logictic |
|---|---|
| Zasilanie | Bateria do ponownego naładowania |
| Materiał | Materiał ze stali węglowej z pokrywą ze stali nierdzewnej |
| Dostarczony kabel | Kabel ogniwa obciążnikowego |
| Typ wyświetlacza | T7+E,A12E lub opcjonalnie |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy wyświetlacz LED |
|---|---|
| Stabilny czas reakcji | Pięć sekund |
| skrzynia łącznikowa | Rodzaj stali nierdzewnej |
| Nazwa | elektroniczna wagę ciężarówki |
| Materiał | Stal węglowa / AG700L/1000L/1200L |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Nazwa | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | akumulator 6V/4AH |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Nazwa | Elektryczne ciężarówki palety |
|---|---|
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | akumulator 6V/4AH |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Nazwa | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | akumulator 6V/4AH |