| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Nazwa | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Precyzja | 500g, 1 / 3000-1 / 6000 |
| Rodzaj | Waga paletowa |
| Rodzaj wyświetlacza | LED LCD |
| Nazwa | waga platformowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | 304 ZUS |
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Dokładność | C3 |
| Nazwa | Skala platformy cyfrowej |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szaro-niebieski |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Nazwa | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | stal miękka |
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szaro-niebieski |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg ~ 600 kg |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Rodzaj | Waga stołowa, waga platformowa |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Malowane proszkowo lub malowanie |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Numer modelu | SKC |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Dokładność | 0,1 g/1 g/10 g/50 g |
| Nazwa produktu | Skala ławkowa |
| Nazwa | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Osłona skali | stal nierdzewna sus304 |
| Materiał skali | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg ~ 800 kg |
| Dokładność | 0,2 KG |
| Nazwa | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Osłona skali | stal nierdzewna sus304 |
| Materiał skali | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg ~ 800 kg |
| Dokładność | 0,2 KG |