| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilacz | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Nazwa | Waga stołowa podłogowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Dokładność | 0,1 KG |
| Nazwa | przemysłowa waga cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |
| Nazwa | Waga platformowa stołowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Dokładność | klasa 3 |
| Numer modelu | modelka |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 200 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj | Ogniwo obciążeniowe |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |
| Nazwa | Waga stołowa podłogowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Dokładność | 0,1 KG |
| Numer modelu | SKC |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Dokładność | 100 g |
| Nazwa produktu | Skala ławkowa |