| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | stal kartonowa |
| Obciążenie znamionowe | 3 kg |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg ~ 5 ton |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa produktu | waga podłogowa ważenia |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Zasilacz | 110-240V |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 1/2/3/5 ton |
| Nazwa | Skala 1000 kg Podłoga ważąca 1 tona Waga ważąca 2 tony |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Pozycja | skrzynia łącznikowa |
|---|---|
| Materiał | Plastik, stal nierdzewna |
| tryb zakwaterowania | pojedyncza regulacja lub napięcie |
| Stopień wodoodporności | IP66 |
| Typ ogniwa obciążeniowego | Analog |
| Nazwa produktu | odważniki testowe do wag |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| KLASA | F1/F2/M1 |
| Gęstość | 7,9-7,96kg/dm3 |
| Podatność magnetyczna | <0,05 |