| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Rodzaj | Wagi samochodowe |
|---|---|
| Wyświetlacz | 6 - cyfrowa 20mm RED LED |
| Szybkość transmisji | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 opcjonalnie |
| Przechowywanie danych | 1000 rekordów ciężarówek |
| Metoda transmisji | RS232, RS422 opcjonalnie RS485 opcjonalnie |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED or LCD |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Rodzaj | Wagi samochodowe |
|---|---|
| Wyświetlacz | 6 - cyfrowa 20mm RED LED |
| Szybkość transmisji | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 opcjonalnie |
| Przechowywanie danych | 1000 rekordów ciężarówek |
| Metoda transmisji | RS232, RS422 opcjonalnie RS485 opcjonalnie |
| Tworzywo | aluminium |
|---|---|
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Szereg | Jednopunktowe ogniwo obciążeniowe |
| Wyjście | Cyfrowy przetwornik ważenia C3 |
| Dokładność | C3 |
| Nazwa produktu | Cyfrowy wskaźnik ważenia Yaohua Wskaźnik skali ważenia |
|---|---|
| Mieszkaniowy | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Funkcjonować | obliczanie lub liczenie cen opcjonalne |
| Klasa dokładności | 300000 |
| Zasilacz | 220 V 50 HZ lub 110 V 60 HZ |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Nazwa produktu | Wskaźnik ważenia cyfrowego wskaźnika ważenia wskaźnika ważenia |
|---|---|
| Mieszkania | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Funkcja | Obliczanie cen lub liczenie opcjonalne |
| Klasa dokładności | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Niebieski |
| Obciążenie znamionowe | 2000 kg |
| Rodzaj | Skala ławkowa |