| Rodzaj | Terminal do wagi w kształcie litery U, wagi podłogowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | 6-cyfrowa 20,2 mm czerwona dioda LED |
| Materiał | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Model | XK315A1GB-LF |
|---|---|
| napięcie | AC 100V ~ 240V |
| Wymiar | 265 × 222 × 161 mm |
| Typ wyświetlacza | 6-cyfrowy wyświetlacz LCD 25,4 mm |
| Nazwa | Wskaźnik wagi |
| nazwisko | cyfrowa waga dla wózków inwalidzkich |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | czarny |
| Materiał | stal miękka |
| Jednostki wagi | Ważenie w szpitalu |
| Rodzaj | Terminal do wag |
|---|---|
| Materiał | Pastyk |
| Stawka Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 opcjonalnie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | cyfrowy wskaźnik skali |
| Pozycja | skrzynka przyłączeniowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| tryb zakwaterowania | pojedyncza regulacja lub napięcie |
| Stopień wodoodporności | IP67 |
| Typ ogniwa obciążeniowego | analogowe lub cyfrowe |
| Pozycja | skrzynka przyłączeniowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| tryb zakwaterowania | pojedyncza regulacja lub napięcie |
| Stopień wodoodporności | IP67 |
| Typ ogniwa obciążeniowego | analogowe lub cyfrowe |
| Pozycja | skrzynka przyłączeniowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| tryb zakwaterowania | pojedyncza regulacja lub napięcie |
| Stopień wodoodporności | IP67 |
| Typ ogniwa obciążeniowego | analogowe lub cyfrowe |
| Pozycja | skrzynka przyłączeniowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| tryb zakwaterowania | pojedyncza regulacja lub napięcie |
| Stopień wodoodporności | IP67 |
| Typ ogniwa obciążeniowego | analogowe lub cyfrowe |
| Pozycja | skrzynka przyłączeniowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| tryb zakwaterowania | pojedyncza regulacja lub napięcie |
| Stopień wodoodporności | IP67 |
| Typ ogniwa obciążeniowego | analogowe lub cyfrowe |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |