| nazwisko | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Rodzaj | waga elektroniczna |
|---|---|
| Zasilacz | 110-250 V |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD |
| Czujnik | Tensometr o wysokiej precyzji s |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Imię | laboratoryjna waga do ważenia |
|---|---|
| Zasilacz | 110–250 V. |
| Rodzaj wyświetlacza | wyświetlacz LCD |
| Czujnik | Wysokoprecyzyjny tensometr s |
| Zasilacz | Akumulator |
| Zasilacz | 110-220 V (AC) |
|---|---|
| Rodzaj | Waga podłogowa |
| Rodzaj wyświetlacza | DOPROWADZIŁO |
| Usługa | OEM i ODM |
| funkcje | Wysoka precyzja i stabilna wydajność |
| Nazwa | wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Podjechać | 4X350Ω/8X700Ω |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | waga do sklepu |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | waga kuchenna |
| Materiał | Tworzywo ABS, części ze stali nierdzewnej |
| Typ wyświetlacza | LCD/czerwona dioda LED |
| Nazwa | Waga stołowa podłogowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Dokładność | 0,1 KG |
| Rozmiar platformy | 300 x 300 mm |
|---|---|
| kolor | Opcjonalny |
| Pojemność | 100 ~ 200 kg |
| Model | SKC |
| Pakiet | KARTON |
| Nazwa | wagi do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, żółty |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Klasa dokładności | OIML III |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 30 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |