| Obciążenie znamionowe | 15 ton |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Szczegóły pakowania | Karton/drewniane pudełko |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Szczegóły pakowania | Karton/drewniane pudełko |
| Obciążenie znamionowe | 3 kg |
|---|---|
| Dokładność | 1 g |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | AC220/50 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 150 ton |
| Imię | waga samochodowa |
|---|---|
| Precyzja | 10 kg |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD / LED |
| Zasilacz | 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 60t |
| Numer modelu | HC200/HE200 |
|---|---|
| Wymiary | 210X135X60mm |
| Opakowanie | Karton |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Nazwa | Wskaźnik wagi |
| Nazwa | Skala przemysłowa typu U |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, żółty |
| Materiał | Stal miękka/stal nierdzewna |
| Wyświetlacz | LCD/LED |
| Nazwa | wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | Wagi elektroniczne |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |