| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Kolor | niestandardowe |
| Numer modelu | Seria XK315A1-23 |
|---|---|
| Wymiary | 255 x 170 x 130 mm |
| Waga | 1,5 kg |
| Opakowanie | Karton |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Nazwa | Waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Nazwa | Waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 50000 KG |
| Nazwa produktu | Podkładki do ważenia pojazdów |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Stop aluminium |
| Nazwa | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa produktu | Wskaźnik ważenia |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | PROWADZONY |
| Tworzywo | Plastikowa obudowa |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Czułość ogniwa obciążnikowego | 1,5~3mV/V |
| Typ przetwornika A/D | Sigma-Delta |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wyjście sygnału | Wyjście analogowe 4-20 mA |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 3000 |
| Zasilanie | Zasilacz DC 9V 1A lub AC 110-220V 50 Hz |
| Nazwa | waga podłogowa |
|---|---|
| Leczenie | malowane proszkowo lub ocynkowane ogniowo |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski, żółty |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 15000 kg |
| Nazwa | Elektroniczny wskaźnik ważenia |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |