| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Nazwa produktu | Skala obciążenia koła |
|---|---|
| Zasilanie | 110 V ~ 250 V |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium/stal stopowa |
| Nazwa produktu | Skala obciążenia koła |
|---|---|
| Zasilanie | 110 V ~ 250 V |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium/stal stopowa |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Rodzaj | typ kolumny |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Nazwa produktu | Przenośna waga kołowa SKYER |
|---|---|
| Zasilanie | 110 V ~ 250 V |
| Usługa | OEM i ODM |
| Model | AS002(2 szt.) przenośna waga kołowa |
| Materiał | Aluminium/stal stopowa |